Odsłona wystawy ”Prawa człowieka. dostrzegam” w Bibliotece Tischnera w Drezdenku


Kolejnym przystankiem wystawy fotograficznej pt. ”Prawa Człowieka. Dostrzegam”, wędrującej w tym roku po mniejszych miejscowościach w Polsce będzie Biblioteka Publiczna Miasta i Gminy im. ks. Józefa Tischnera w Drezdenku. Wystawę będzie można obejrzeć w siedzibie Biblioteki Głównej przy ul. Kościuszki 11 w Drezdenku. Biblioteka Tischnera jest najstarszą instytucją kultury w gminie Drezdenko i jedną z największych bibliotek w województwie lubuskim.

W ramach programu „Strefa Sztuki – ENSI Art” prace będą prezentowane i udostępnione w terminie od 11 lipca do końca sierpnia 2022 roku.

Zapraszamy serdecznie na wernisaż, który odbędzie się 11 lipca o godz. 18:00.


„Prawa człowieka są tematem bliskim również wielu posłom i posłankom. Szczególnie te osoby, które przed pracą w Sejmie zaangażowane były w przeróżnych stowarzyszeniach i fundacjach. Doskonale znają środowisko i tematykę. Mandat poselski zintensyfikował ich zaangażowanie. Dlatego też biblioteka zwróciła się do kilku posłanek oraz posłów naszego regionu z zaproszeniem do wzięcia udziału w wernisażu i spotkaniu z mieszkańcami Drezdenka. Zaproszenie przyjęły: dr Anita Kucharska-Dziedzic z Zielonej Góry /Lewica/, Katarzyna Ueberhan z Poznania /Lewica/, Katarzyna Kotula z Gryfina /Lewica/, Katarzyna Osos z Zielonej Góry /KO/.”Katarzyna Hołyst, dyrektor Biblioteki Publicznej Miasta i Gminy im. ks. J. Tischnera w Drezdenku


Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s